Rezerwacje

Poszukujesz szybkiej porady prawnej ?

Sprawdź nasze usługi on-line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nasza kancelaria uruchomiła system niedrogich i szybkich porad prawnych na odległość  (tj. wideokonferencja  on-line / konsultacja telefoniczna).

Jeśli więc nurtuje Cię jakiś problem prawny z podstawowych dziedzin prawa i nie wiesz czy z tym problemem prawnym można się uporać w jakiś korzystny dla Ciebie sposób, to bez wahania skontaktuj się z naszymi prawnikami.  Wyjaśnimy Ci Twoją sytuację prawną i zaproponujemy wstępne odpowiednie rozwiązania prawne.

W niżej zamieszczonym kalendarzu dokonaj rezerwacji porady w odpowiednim dla Ciebie dniu i godzinie.

Opisz w miarę dokładnie w zgłoszeniu  jaki masz problem prawny, a także wybierz preferowaną formę kontaktu (telefon/wideokonferencja) oraz ewentualnie prawnika, z którym chciałbyś porozmawiać - sprawdź https://pdfwlaw.com/about/

Poczekaj na wiadomość o przyjęciu rezerwacji oraz kolejny e-mail, w którym otrzymasz  link do wideokonferencji bądź numer telefonu prawnika, który będzie się z Tobą kontaktował w umówionym dniu i godzinie. 

Następnie , w tym samym dniu, dokonaj płatności na wskazany w e-mailu rachunek bankowy kancelarii. Potwierdzenie zapłaty prześlij niezwłocznie na adres biuro@pdfwlaw.com  

Zaniechanie zapłaty za usługę  w powyższym terminie będzie poczytywane za rezygnacje z usługi. W efekcie rezerwacja zostanie anulowana.    

Poczekaj do terminu konsultacji i oczekuj na telefon od prawnika bądź w godzinie umówionej kliknij w link  do wideokonferencji i oczekuj na połączenie. To wszystko. 

Sagenda is loading…